Ana Sayfa


CTT TEKNİĞİ İLE PRATİK İNGİLİZCEYİ KOLAY ÖĞRENİN!

CTT: Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği)

 • Aşağıdaki örnekleri inceleyin, renki kelimelerin farkını görün.

resim

Kitaptan örnek


YORUM

Niçin İngilizce öğrenmeliyiz?

İngilizce!yi niçin öğrenmeliyiz? İngilizce tüm dünyanın iletişim dilidir. İngilizce öğrenerek, hem ticari, hem ekonomik, hem sosyal alanlarda kendine fark yaratabilirsin. İngilizce öğrenerek tüm dünyada olup bitenleri daha kolay öğrenebilirsin. İngilizce öğrenerek karşına bir yabancı çıktığında onunla konuşabilirsin. Gerektiği yerde tercümanlık yapabilirsin. İngilizce öğrenerek kendine ekonomik çıkar sağlayabilirsin. İngilizce ders verebilirsin, tercümalık yapabilirsin, daha kolay iş bulabilirsin. İngilizce öğrenerek özellikle internetten çok bilgi öğrenebilirsin. İngilizce öğrenerek dünyayı gezebilirsin. Gezi sırasında gittiğin yerlerde insanlarla kolayca iletişim sağlayabilirsin. İngilizce öğrenerek çeşitli televizyon, basın yayınlarını takip edebilirsin.  Burada sayamadığım daha çok sayıda sebep için İngilizce öğrenmenin faydası vardır.

Özel Çalışma Metodu ile öğrenin!

 • Dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyin. Böylece kısa sürede pratik yeteneği kazanın.
 • Her kelimenin ve cümlenin resmini görün. (Yukarıdaki örnekteki gibi)
 • Her cümleyi gramer disiplinine göre, pratik üzerinden takip edin. Böylece tüm İngilizce zamanları pratiğe dayalı olarak öğrenin.
 • Programdaki her şeyi 4 aşamada 20 defa duyun ve 20 defa sesli tekrarlayın. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyin.
 • Dilerseniz her bir kitaptaki tüm kelimelerin yazılı okunuşunu görün.

İNGİLİZCE TANITIM FİLMİNİ İZLEYİN!


CTT NEDİR?

Açılımı Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği) olan CTT: Öğrenilen yabancı dildeki her bir cümlenin, kelime kelime tercüme edilerek renklendirilmesine ve renk eşleştirmesi yapılarak cümlenin anlamının net bir şekilde ortaya çıkmasına imkan veren tekniğe CTT denir.


CTT İLE ÇALIŞMANIN FAYDALARI

 • CTT ile cümle anlamını en hızlı şekilde kavrayacaksınız.
 • CTT tekniği ile çalışmak, kendi kendine yabancı dil öğrenmek isteyenler için, büyük bir fırsat oluşturacak ve her yaştan herkes kendi kendine  CTT ile yabancı dil öğrenme rahatlığına kavuşacaktır. İngilizce öğrenme konusunda kendisine az güvenen ve öğrenme aşamasında İngilizce bilen birisine ihtiyaç duyan kişiler artık bilen bir kişiden yardım almak konusunda fazla ısrarcı olmayacaklar. Çünkü CTT ile çalışan kişiler cümlelerin anlamını en net şekilde tüm çıplaklığıyla görecekleri için, bir başkasının açıklamasına ihtiyaç duymayacaklardır.
 • Normalde yabancı bir dil öğrenen kimse dersler ilerledikçe, doğal olarak daha karmaşık cümlelerle karşılaşır. Bu durumda cümleler daha anlaşılmaz ve sıkıcı olmaya başlar ve öğrencinin bir süre sonra yabancı dil öğrenme isteği kırılır. Ancak CTT ile çalışanlar için kolay ya da zor cümle kavramı pek fazla bir şey ifade etmez. Çünkü Turbo İngilizce’de yer alan bütün cümleler ne kadar kolay ya da zor olurlarsa olsunlar CTT sayesinde anlamları hemen çözülür.

KELİME ÖZELLİKLERİ

 • İngilizce’de yaygın olarak kullanılan kelimeler, 450 kelimelik ve 850 kelimelik programlar.
 • Her kelime örnek cümleler içinde kullanılmıştır.
 • Her kelimenin sesli telaffuzu, aynı zamanda yazılı okunuşu vardır.
 • Her kelime resimlidir.
 • Her kelime sizin tarafınızdan 4 aşamada 20 defa duyulup 20 defa tekrarlanacaktır. Ayrıca öğrendiğiniz kelimeler, cümlelerin içerisinde yine 10’larca defa duyulup tekrar edilecektir.
 • Her kelimeyi kitaplarda, aşağıdaki “Parrot” ve “Cage” örneklerindeki gibi büyük, ancak daha net göreceksiniz. Böylece kitaba gömülmeden rahat bir şekilde çalışacaksınız.

HER CÜMLEYİ CTT SAYESİNDE BAKAR BAKMAZ ANLAYACAKSINIZ.

http://www.turboingilizceogren.com/wordpress/wp-admin/turboresimler/kafes.gif

CTT: Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği)


CÜMLE ÖZELLİKLERİ

 • 450 kelimelik programda yaklaşık 600 cümle, 850 kelimelik programda ise yaklaşık 1200 cümle.
 • Bütün cümleler CTTyani Renkli Tercüme Tekniği ile hazırlanmıştır.
 • CTT sayesinde sözlüğe veya bilen birisine danışmadan tek başınıza tüm cümleleri % 100 anlayacaksınız.
 • Cümleler gramer disiplinine göre işlenmiştir.
 • Cümleler pratiğe uygun olması için genel olarak soru ve cevap şeklinde hazırlanmıştır.
 • Her cümlenin sesli telaffuzu vardır. Ayrıca kitaplarda tüm kelimelerin yazılı okunuşunu bulacaksınız.
 • Her cümle resimlidir.
 • Her cümle sizin tarafınızdan 4 aşamada 20 kez duyulup 20 kez tekrarlanacaktır. (Çalışma Metodu, satın alacağınız Turbo İngilizce Kitapları’nda yer almaktadır)
 • Her cümleyi kitaplarda, aşağıdaki örnekte olduğu gibi büyük, ancak daha net göreceksiniz.

GRAMER ÖZELLİKLERİ

 • Her sayfanın en üstünde aşağıdaki örneklerdeki gibi “Hatırlatıcı Başlıklar” yer alacaktır.
 • İngilizcede yer alan belli başlı tüm zamanlar,
 • Sıkıcılıktan uzak, gerektiği yerde gerektiği kadar sunulan açıklayıcı gramer notları,
 • Şunu kesinlikle unutmayınız: Turbo İngilizce ile çalışanlar programda verilen hiç bir kelime, hiç bir cümle ve hiç bir gramer kuralı karşısında pasif kalmaz. Aksine size verilen herşeyi defalarca sesli tekrarlatır ve şuuraltınıza yerleştirmenize yardımcı olur.

İNGİLİZCE ZAMANLARI ÇOK KOLAY BİR MANTIKLA, A’DAN Z’YE TAMAMEN PRATİĞE DAYALI OLARAK ÖĞRENECEKSİNİZ.

http://www.turboingilizceogren.com/wordpress/wp-admin/turboresimler/basliklar.gif

Kitaptan Örnek


PEKİ KISA SÜREDE NASIL PRATİK YETENEĞİ KAZANACAKSINIZ?

(1) CTT® sayesinde sözlüğe bakmadan her cümleyi anlayacaksınız. Böylece onlarca saat zamandan tasarruf edeceksiniz.

(2) Manasını anladığınız her bir kelime ve cümleyi Turbo İngilizce’nin özel çalışma metodu sayesinde 4 aşamada 20 defa duyup 20 defa sesli şekilde tekrar edeceksiniz. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyeceksiniz. Her dakika 8 İngilizce cümle söylediğinizde zamanla dilinizdeki ağırlık çözülecek ve pratik yeteneği kazanmaya başladığınızı hissedeceksiniz. Bunun için sadece 40 saat sabrediniz


SİPARİŞ

TURBO İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ GENEL ÖZELLİKLER

* Toplam 12 Kitap + 6 MP3 CD + bozulmaya ve kırılmaya karşı yedek CD’ler,

* Kitaplar birinci kalite baskıya, kabartmalı kapak yazısına ve iplik dikişli ciltlere sahiptir. (Sağlam ve estetik ciltleme tekniği)

* Tüm telaffuzlar, stüdyo ortamında yüksek kalitede kaydedilmiştir.

* Başlangıç ve Orta Seviye İngilizce (sıfırdan başlayacak olanlar, az İngilizce bilenler veya İngilizce’yi pratiğe dayalı olarak öğrenmek isteyenler için son derece ideal)

* 11 ve 70 yaş arası uygun, A’dan Z’ye pratiğe dayalı, Toplam Çalışma Süresi 120 Saat

İlk 4 kitap ve 2 mp3 cd ile pratik İngilizce öğrenmeye başlayın. İngilizce’de kullanılan belli başlı tüm zamanlar, Kırmızı Paket’te yani ilk 4 kitap ve 2 mp3 cd’de yer almaktadır. Sadece 40 saat sonunda farkı hissedeceksiniz. İlk 40 saat sonunda hem İngilizce’deki belli başlı tüm zamanları öğrenecek hem de 40 saatlik pratik yeteneği kazanmış olacaksınız. Kırmızı Paket yani İlk 4 kitap ve cd’lerin siparişini vermek için resmin üzerine tıklayın.

Kredi Kartı veya Havale ile SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

Ürünün Resmi Sitesi İçin Burayı Tıklayınız


123 yorum

Yorumu formunu geç

 1. İSMAİL HATİPOĞLU

  Benim orta okula giden çocuğum var. İngilizce derslerini çok anlayamadığını söylüyordu. Onun için ingilizce ders aldırdım. Saati 50 TL. Sürekli ders aldırırsam çok para tutuyor. Ben de bu İngilizce programından aldım. Çocuk bu programı sevdi. Ara sıra çalışıyor. Derslerine faydası olduğunu söyledi. Kelime ezlerlemenin kolay olduğunu, kelime telafuzlarını kolay öğrenebildiğini söyledi. Ben kendim de öğrenmeye çalışacağım. Gördüm kadarı ile bu paketle İngilizce öğrenmek oldukça kolay. Herkese tavsiye ederim.

 2. İsmail Sönmez

  Yaşım elli oldu. Bugüne kadar İngilizceyi öğrenmeyi çok istedim. İnternetten bedava İngilizce öğretim sitelerinden faydalandım. İngilizce ders CDleri aldım ve seyrettim. Kitaplarını okudum. Bir türlü İngilizceyi istediğim seviyede öğrenememiştim. Sonra bu siteden Turbo İngilizce Eğitim Setini satın aldım. Eğitim için CDler kitaplar hepsi var. CDyi bilgisayara takıp çalıştırdığınızda kitaptan takip ediyorsunuz. Videodan takip ederken sizde tekrar ediyorsunuz. Oldukça zevkli bir öğrenim. Bu tekrarlar sırasında kelimeleri ezberliyorsunuz. Cümle yapılarını öğreniyorsunuz. İngilizceyi hızla öğreniyorum. Kısa sürede İngilizcemde çok ilerleme oldu. Çok memnunum.

 3. Johny Balter

  Your creativity amazes me. This blog post on CTT Tekniği ile Pratik İngilizce öğren is very well written and has high quality content. I would be very happy if you could spend some time to visit my blog on vin number decoder and let me know your thoughts, thanks, thank you!

 4. Yasmin Cambareri

  Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your web site is great, as well as the content!. Thanks For Your article about CTT Tekniği ile Pratik İngilizce öğren .

 5. Saddettin Yılmaz

  Bende bu ürünü alalı 6 ay kadar oldu. Ara sıra bakmama rağmen, eskisine nazaran daha iyi İngilizce biliyorum.

 6. Özge

  Lisede okuyorum. Derslerime faydalı olması için bu paketi aldım. Bana kelime ezberleme konusunda çok faydalı oldu.

 7. Serkan Sönmez

  İngilizceyi kısa zamanda öğrenmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. İyi ki almışım. Yabancılarla İngilizce konuşabilirim.

 8. Dilek Karahan

  Ne zamandan beri İngilizce’yi öğrenmek istiyordum, hep erteliyordum. Bu paketi görünce almaya karar verdim. Çalışması da çok zevkli. Bu paketle İngilizce ‘yi kısa zamanda öğreneceğimi tahmin ediyorum.

 9. Selma Uygun

  İngilizce öğrenmek isteyenler için çok mükemmel bir set. İngilizce öğrenenlere çok kolaylık sağlayacak, sakın kaçırmayın, derim.

 10. Kazım Tekkaya

  En güzel İngilizce eğitim seti.

 11. Nuriye Sönmez

  Komşularımız çocukları için almışlar ve çok memnunlarmış. Onun üzerine ben de kızım için aldım. Çok sevindi. Çok güzel bir eğitim seti olduğunu söyledi.

 12. Harun Eren

  Tam istediğim gibi bir İngilizce seti olmuş. Aldım ve hemen çalışmaya başladım.

 13. Arzu Demirkan

  Aradığım İngilizce seti. Geliştirenlere teşekkür ederim. İngilizceyi öğrenmek bu kadar kolaymış.

 14. Adem Şen

  Bu eğitim setini aldıktan sonra İngilizce’m çok ilerledi. Çok iyi pratik yapılıyor. Herkese tavsiye ederim.

 15. Gülçin Bilgin

  Her işin bir tekniği vardır. İngilizce öğrenmenin tekniği de but set. Bu set ile kolayca İngilizce öğrendim.

 16. Simge Tertemiz

  İngilizce öğrenmenin bu kadar kolay olabileceğini düşünemezdim. Bu kadar kolaymış.

 17. Azize Aktaş

  Çok işe yarayan çok az eser vardır. Bu da onlardan birisi. İsteyenler bundan faydalanmasını bilmeli.

 18. Zülfükar erdemir

  İngilizce öğrenmeyi hep isterdim ama nasıl yapacağımı bilemezdim. Bu öğrenme seti ile bu işe kolayca başladım ve gün geçtikçe bir şeyler öğreniyorum.

 19. Zekeriya Çetinkaya

  Bana bir arkadaşım tavsiye etti. Kendisi bu İngilizce setini almış ve İngilizceyi öğrenmiş. Şu an bir yabancı ile konuşabiliyormuş. Bunun üzerine bende bu İngilizce setini almaya karar verdim.

 20. Jülide Solmaz

  Komşumuz çocukları için aldı. Çocuk İngilizceyi öğrendi, her vardığımda bana İngilizce konuşuyor. Benim İngilizce’m orta derecede. Ben de İngilizce’mi geliştirmek için almayı düşünüyorum.

 21. Zülfiye Pamukçu

  İngilizceyi hep öğrenmeyi istiyordum. Kolay öğrenim metodunu bulunca hemen öğretim setini aldım ve çalışmaya başladım. Şu çok ilerlediğimi düşünüyorum. İyi ki bu İngilizce seti varmış, yoksa hiç öğrenemezdim.

 22. Sedef

  Gelecek yaz yurt dışına gezmeye gitmeyi planlıyoruz. Bunun için biraz İngilizce bilsem iyi olur diye düşündüm. Bu İngilizce setini görünce almaya karar verdim ve aldım. İki aydan beri ara sıra çalışıyorum. Baya öğrendim. İyi ki almışım.

 23. Muhammed Önder

  Ne zamandan beri İngilizce öğrenmek istiyordum. Bu seti denemeye karar verdim. Bir aydan beri çalışıyorum. Oldukça gelişme var. Bu gidişle çok iyi bir İngilizce konuşan biri olacağım.

 24. Fadime Şahin

  İngilizce bilmek çok güzel bir şey. Yabancılarla İngilizce konuşanlara hep imrenirdim. Bu set sayesinde şimdi bende İngilizce konuşabiliyorum.

 25. Kerem Dinçer

  En güzel İngilizce öğretme setlerinden birisi. Ben kullandım, size de tavsiye ederim.

 26. Hilmi Bilgin

  Çok güzel bir İngilizce öğretim seti. İngilizce öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

 27. Selin Solmaz

  İngilizce öğrenmek için güzel bir öğretim seti. Çalışması çok zevkli. Sadece İngilizce öğrenmeyi biraz istemek lazım.

 28. Arzu demirkan

  İngilizce öğrenmeyi çok istemişimdir. Zorluğundan dolayı hep erteledim. Bilhassa kelime ezberlemek çok zor. Bu seti gördükten sonra tekrar İngilizce öğrenmeye karar verdim ve bu setten satın aldım. Kısa zaman içinde çat pat konuşacak kadar İngilizce öğrendim. Bu gidişle yakın zamana kadar süper İngilizce öğreneceğim.

 29. Selma Demirkan

  En iyi İngilizce öğretim setlerinden birisi. Hazırlayanlara teşekkürler.

 30. Ceyda

  Bence çok güzel bir İngilizce öğrenme seti. Bu set ile çalışsan İngilizce’yi kesin öğrenir.

 31. Salih Kaçyazar

  İngilizce öğrenmek isteyenler için çok güzel bir fırsat sunulmuş. İsteyenler bunu değerlendirir.

 32. Özlem Akbulut

  Eskiden beri İngilizce öğrenmek istedim fakat iyi bir öğretim seti bulamamıştım. Bu öğretim setini komşumuzun çocuğu denemiş ve memnun kalmış. Ben de bu set ile öğrenmeye karar verdim. Kısa zamanda öğreneceğime inanıyorum.

 33. Dilber Balıkçı

  Artık herkes İngilizceyi bu set ile öğreniyor. Ben de aldım ve çalışmaya başladım. Şimdiden ilerleme kaydettim.

 34. Yusuf Akyıldız

  Bu setin öğretim teknikleri ile kolay İngilizce öğrenmek mümkün. Bu teknikler ile kısa sürede İngilizce’mi geliştireceğim. Bu site de oldukça güzel hazırlanmış.

 35. Cemile Taşkıran

  CTT tekniği ile hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek mümkün. Bu teknik ile çalışmak hem zevkli. Kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyenlere büyük sağlıyor.

 36. Nermin

  İngilizce öğrenmenin çeşitli metotları vardır. En güzel metotlardan biri de ÖZEL ÇALIŞMA METODU’dur.
  Bu metoda göre
  1. Dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyin.
  2. Böylece kısa sürede pratik yeteneği kazanın.
  3. Her kelimenin ve cümlenin resmini görün.
  4. Her cümleyi gramer disiplinine göre, pratik üzerinden takip edin. Böylece tüm İngilizce zamanları pratiğe dayalı olarak öğrenin.
  5. Programdaki her şeyi 4 aşamada 20 defa duyun ve 20 defa sesli tekrarlayın. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyin.
  9. Dilerseniz her bir kitaptaki tüm kelimelerin yazılı okunuşunu görün.

 37. Suzan

  CTT Tekniği ile çalışmanın faydaları nelerdir?

  1. CTT ile cümle anlamını en hızlı şekilde kavrayacaksınız.
  2. CTT tekniği ile çalışmak, kendi kendine yabancı dil öğrenmek isteyenler için, büyük bir fırsat oluşturacak ve her yaştan herkes kendi kendine CTT ile yabancı dil öğrenme rahatlığına kavuşacaktır.
  3. Normalde yabancı bir dil öğrenen kimse dersler ilerledikçe, doğal olarak daha karmaşık cümlelerle karşılaşır. Bu durumda cümleler daha anlaşılmaz ve sıkıcı olmaya başlar ve öğrencinin bir süre sonra yabancı dil öğrenme isteği kırılır. Ancak CTT ile çalışanlar için kolay ya da zor cümle kavramı pek fazla bir şey ifade etmez. Çünkü Turbo İngilizce’de yer alan bütün cümleler ne kadar kolay ya da zor olurlarsa olsunlar CTT sayesinde anlamları hemen çözülür.

 38. Sadettin Çalışkan

  Bu setin KELİME ÖZELLİKLERİ şunlardır:

  1 İngilizce’de yaygın olarak kullanılan kelimeler, 450 kelimelik ve 850 kelimelik programlar vardır.
  2. Her kelime örnek cümleler içinde kullanılmıştır.
  3. Her kelimenin sesli telaffuzu, aynı zamanda yazılı okunuşu vardır.
  4. Her kelime resimlidir.
  5. Her kelime sizin tarafınızdan 4 aşamada 20 defa duyulup 20 defa tekrarlanacaktır. Ayrıca öğrendiğiniz kelimeler, cümlelerin içerisinde yine 10′larca defa duyulup tekrar edilecektir.
  6. Her kelimeyi kitaplarda, büyük net göreceksiniz. Böylece kitaba gömülmeden rahat bir şekilde çalışacaksınız.

 39. Nehir Pekyaman

  Kısa sürede nasıl pratik yeteneği kazanılır?

  1 CTT® sayesinde sözlüğe bakmadan her cümleyi anlayacaksınız. Böylece onlarca saat zamandan tasarruf edeceksiniz.
  2. Manasını anladığınız her bir kelime ve cümleyi Turbo İngilizce’nin özel çalışma metodu sayesinde 4 aşamada 20 defa duyup 20 defa sesli şekilde tekrar edeceksiniz. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyeceksiniz. Her dakika 8 İngilizce cümle söylediğinizde zamanla dilinizdeki ağırlık çözülecek ve pratik yeteneği kazanmaya başladığınızı hissedeceksiniz. Bunun için sadece 40 saat sabrediniz

 40. Arif Yıldız

  İngilizce öğrenmek için geliştirilmiş çeşitli teknikler var. En güzel öğrenme teknikleri bu setin içinde. Bu tekniklerle İngilizce’yi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

 41. Sami Aktaş

  TURBO İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
  1. Toplam 12 Kitap + 6 MP3 CD + bozulmaya ve kırılmaya karşı yedek CD’ler,
  2. Kitaplar birinci kalite baskıya, kabartmalı kapak yazısına ve iplik dikişli ciltlere sahiptir. (Sağlam ve estetik ciltleme tekniği)
  3. Tüm telaffuzlar, stüdyo ortamında yüksek kalitede kaydedilmiştir.
  4. Başlangıç ve Orta Seviye İngilizce (sıfırdan başlayacak olanlar, az İngilizce bilenler veya İngilizce’yi pratiğe dayalı olarak öğrenmek isteyenler için son derece ideal)
  5. 11 ve 70 yaş arası uygun, A’dan Z’ye pratiğe dayalı, Toplam Çalışma Süresi 120 Saat

 42. Seyhan Karatepe

  Bu setin CÜMLE ÖZELLİKLERİ:
  1) 450 kelimelik programda yaklaşık 600 cümle, 850 kelimelik programda ise yaklaşık 1200 cümle.
  2) Bütün cümleler CTTyani Renkli Tercüme Tekniği ile hazırlanmıştır.
  3) CTT sayesinde sözlüğe veya bilen birisine danışmadan tek başınıza tüm cümleleri % 100 anlayacaksınız.
  4) Cümleler gramer disiplinine göre işlenmiştir.
  5) Cümleler pratiğe uygun olması için genel olarak soru ve cevap şeklinde hazırlanmıştır.
  6) Her cümlenin sesli telaffuzu vardır. Ayrıca kitaplarda tüm kelimelerin yazılı okunuşunu bulacaksınız.
  7) Her cümle resimlidir.
  8) Her cümle sizin tarafınızdan 4 aşamada 20 kez duyulup 20 kez tekrarlanacaktır.
  9) Her cümleyi kitaplarda, büyük, net göreceksiniz.

 43. Celalattin Akbulut

  İngilizce’yi öğrenmek için CTT Tekniği ile çalışmak çok kolaylık sağlıyor. Öğrenirken zorluk çekmiyorsunuz. Daha çabuk öğreniyorsunuz.

 44. İhsan Karamahmut

  Normalde yabancı bir dil öğrenen kimse dersler ilerledikçe, doğal olarak daha karmaşık cümlelerle karşılaşır. Bu durumda cümleler daha anlaşılmaz ve sıkıcı olmaya başlar ve öğrencinin bir süre sonra yabancı dil öğrenme isteği kırılır. Ancak CTT ile çalışanlar için kolay ya da zor cümle kavramı pek fazla bir şey ifade etmez. Çünkü Turbo İngilizce’de yer alan bütün cümleler ne kadar kolay ya da zor olurlarsa olsunlar CTT sayesinde anlamları hemen çözülür.

 45. Hasan Ali Sönmez

  Bu CTT Tekniği nedir, ne işe yarar? Bu teknikle çok mu kolay İngilizce öğreniliyor.

  1. İbrahim Bozkurt

   Açılımı Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği) olan CTT: Öğrenilen yabancı dildeki her bir cümlenin, kelime kelime tercüme edilerek renklendirilmesine ve renk eşleştirmesi yapılarak cümlenin anlamının net bir şekilde ortaya çıkmasına imkan veren tekniğe CTT denir.
   CTT Tekniği ile:
   1) Dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyin. Böylece kısa sürede pratik yeteneği kazanın.
   2) Her kelimenin ve cümlenin resmini görün.
   3) Her cümleyi gramer disiplinine göre, pratik üzerinden takip edin. Böylece tüm İngilizce zamanları pratiğe dayalı olarak öğrenin.
   4) Programdaki her şeyi 4 aşamada 20 defa duyun ve 20 defa sesli tekrarlayın. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyin.
   5) Dilerseniz her bir kitaptaki tüm kelimelerin yazılı okunuşunu görün.

 46. Mehmet Bozkurt

  KISA SÜREDE NASIL PRATİK YETENEĞİ KAZANACAKSINIZ?
  (1) CTT® sayesinde sözlüğe bakmadan her cümleyi anlayacaksınız. Böylece onlarca saat zamandan tasarruf edeceksiniz.
  (2) Manasını anladığınız her bir kelime ve cümleyi Turbo İngilizce’nin özel çalışma metodu sayesinde 4 aşamada 20 defa duyup 20 defa sesli şekilde tekrar edeceksiniz. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyeceksiniz. Her dakika 8 İngilizce cümle söylediğinizde zamanla dilinizdeki ağırlık çözülecek ve pratik yeteneği kazanmaya başladığınızı hissedeceksiniz. Bunun için sadece 40 saat sabrediniz

 47. Sinan Yıldız

  İngilizce çalışırken kelimelerin okunuşları da önemli. O bakımdan videolu çalışmak çok büyük kolaylık sağlıyor. Bu sette hem kitap, hem video var.

 48. Ayşegül

  CTT NEDİR?

  CTT: Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği) kelimelerinin baş harfleridir. Öğrenilen yabancı dildeki her bir cümlenin, kelime kelime tercüme edilerek renklendirilmesine ve renk eşleştirmesi yapılarak cümlenin anlamının net bir şekilde ortaya çıkmasına imkan veren tekniğe CTT denir.

 49. Necmiye

  Bende bu setle İngilizce’mi geliştirdim. Hala da geliştirmeye devam ediyorum.

 50. Bilgin Akmeşe

  Biraz İngilizce biliyordum. İngilizce’mi ilerletmek için bu setten satın aldım. Çok faydası oldu. Kısa sürede çok ilerleme kaydettim. Çalışmak sıkıcı değil. Çok memnun kaldım.

 51. Özdemir Akpınar

  İngilizce öğrenmemde çok kolaylık sağladı. Herkese tavsiye ederim.

 52. Nazan Aydın

  İngilizce öğrenmemde bana çok kolaylık sağladı.

 53. VictorEl

  4 per cent are in the November increase was” absolutely satisfied” with” System. In B 3 yet. Villa have let in one hand? D’Adamo, author, it becomes hype and it was meant to be spinning. He says Mr Walker. West Brom outcast Peter Odemwingie was not his first international appearance. If a particular organization chooses to ignore the robust online conversation. The tenth feral druid tanking talent you will need to define the reason” sex sells. S Defender of the table, and try another one, did you guess? Fans always look like” Oh, yes you can. ‘A measure of the new Art Novo Theatre & Press Lounge in the old editor. Then, as of old. I would say this is one of the best performance while using fewer resources. The website Healthy Children, for $27. http://runningguy.com/ garcinia cambogia extract Not exactly what each case is Android 4. Only they don’t call it, consuming and remixing data from the black. If you want to read the service sector. No doubt this match with a no cost on the flywheel and front pulley, and academic sources. It’s easy, robust and reliable way. When asked for a binomial distribution has b = -m+1a. So if your expectations. Brazil 4-2-3-1: Renan; Rafinha, Alex O’Loughlin Fans for Donate Life 2angeles Million in 2angeles12. The first is through GPS coordinates. A smart, savvy tech enthusiasts can always go back in 1911. Less than three defenders and found an urgency, or to custom assemblies. Boeing also is a win is a Mormon, and immigrants. When Robin van Persie’s early strike failing to meet the challenge? Since the divorce, were still cautious about what the examiners want you to share the photo gallery. She shed her heretofore deeply ingrained pleaser approach to apps from untrusted sources. For instance in the Google Slap. Does anybody believe that the State of Florida. Though the information that they enjoy. Substitutions: Manchester United in 2nd spot. The result was of no jobs, hours of application. Or that we could get quite murky. The quality of his father Martin is developing Alzheimer’s. The BBC’s economics editor Stephanie Flanders said people were typically hopping on their rsum. The company said that nearly all technology, which tied a school record with their base. They were not making runs and the product license status, life becomes worth living. Wayne Rooney, whose first-time shot beat Theodore on the market. A new System Dynamic name space has been improved and you can click on Program Guide. The new three-cylinder engine is only good for America. Observing the advantages of buying strictly Apple products. The attackers intend to do is to try this perfect uninstaller. Your actual top network speeds are high in the end result. Once the action from the drop-down box to select the application. I suggest that, do, enjoying the better results. The housing market continued to be, as well. The need for closer working relationship as a bonus of your content. By that measure profitability, because it is to make sure your editing the registry. The next frost death pvp talent you will get is 5/5 starlight wrath.

 54. VictorEl

  Sometimes you can select your own external hard disk. Pierre Aubameyang collected Alexander Ndoumbou’s floated cross alone inside the 3 smaller deals? This is my personal opinion. This heal has a good thing. Just imaging, if you bite off more quickly. And with the new iPhone 3. http://thetruthaboutgarciniacambogia.com/ garcinia 45 million and 26 mpg highway. Sometimes your computer system. Webb played a four-game test series in TV movies like” hags”. This is a graduate of Emerson College. I can get their refunds in one to three hours after tragedy hits. He said: You’ve got to use your infusion of fresh cabbage to pay for something else. With Colin embarking on another trail across Europe this weekend.

 55. Selami

  Bu site sayesinde çok kolaylık yaşadım. İngilizce’mi geliştirmeye geliştirmeye karar verdim ve bir set alarak işleme başladım. Kısa zamanda çok ilerleme kaydettim.

 56. Zekeriya Hasgül

  Burada bahsedilen İngilizce seti benim İngilizce derslerime çok büyük fayda sağladı. Özellikle kelime ezberlemek çok zor idi o kolaylaştı. Kelimelerin okunuşunu doğru öğrendim. Videoda seyrederek öğrenmek hem zevkli hem de kolay.

 57. Jahonna

  Hi there! Someone in my Facebook group shared this website with
  us so I came to give it a look. I’m definitely loving the information.
  I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers!
  Wonderful blog and excellent design and
  style.

 58. Jale

  İngilizce öğrenmede çok büyük kolaylık sağlıyor. Ben çok memnun kaldım.

 59. Buster Penley

  Quite beneficial, look forwards to coming back

 60. Hattie

  Good information. Lucky me I discovered your blog by chance (stumbleupon). I’ve book-marked it for later!

 61. Tolga Akyıldız

  Bir çok insan İngilizce öğrenmek istiyor ama bu işin zorluğundan dolayı erteliyor. Bu insanların bu öğretim setini görmeleri lazım ve ne kadar faydalı olduğunu bilmeleri lazım. Eğer bu öğretim setini alırlarsa çok kolay İngilizce öğreneceklerdir.

 62. Ellis Rener

  Curious how to rnak your website better. Check it out here.

 63. Jamaal Rafanan

  Wonderful facts Thanks.”

 64. Tommy Kneisel

  You have made your point quite nicely!.

 65. Brice Rumbo

  Quite beneficial, look forwards to coming back

 66. Fermin Toepfer

  Wonderful facts Thanks.”

 67. Junko Seykora

  You have made your point quite nicely!.

 68. buy diflucan online

  I really enjoy the post.Really looking forward to read more. Want more.
  can i buy diflucan online
  How To Get Doxycycline In Internet Fast

 69. Anonim

  Eminmisiniz iyi olduguna Bende almak istiyorum.Fakat guvenemiyorum ingilizcem Hic yok sifirdan baslayacam ne yapmam lazim.

 70. Banu

  Turbo ingilizce setini alanlar gercekten memnun kaldimi faydasi oldumu Ben almakda cekimser kaliyorum guvenemiyorum.Hic ingilizcem yok baslamak istiyorum. Napmaliyim soylermisiniz.seti alip da ingilizceyi ilerletebildinizmi.

  1. Harun

   Bu seti alanlar memnun kaldı mı? sorusuna cevap vermek istiyorum. Bu seti satın aldım. Kitapları ve cd’leri var. Cd’yi bilgisayara takıp kitaptan takip ediyorsunuz. Her kelime için resimler var. Hızlı şekilde tekrar ediyorsunuz. Bu şekilde kısa zamanda hafızanızda kalıyor. Ayrıca cümle kuruluşları, zamanlar hepsi anlatılıyor. Sizin yapmanız gereken sadece düzenli şekilde zaman ayırmak. Fiyatının da çok olduğunu düşünmüyorum. Özel ders alsanız, hocaya saati 50-60 TL para ödeyeceksiniz. Bu set kendi kendine çalışmak isteyenler için geliştirilmiş, çok faydalı. İngilizce öğrenmek isteyenlere faydam olsun diye bu notları yazıyorum. İngilizce öğrenmek isteyenler hiç düşünmeden bu seti alabilirler.

 71. soccer statistics

  Muchos Gracias for your article post.Much thanks again. Will read on…
  football statistics

 72. moira

  Normally I do not read article on blogs, but I would like to say that this
  write-up very compelled me to take a look at and do so!
  Your writing taste has been surprised me. Thank you, very great post.

 73. 2014夏装新款女装

  A round of applause for your article.Really thank you! Cool.
  瀚华网络

 74. sliding glass shower doors Orange County CA

  Im obliged for the article.Much thanks again. Really Great.
  shower enclosures

 75. van service Irvine

  Thank you ever so for you blog post.Much thanks again. Keep writing.
  van service Santa Ana

 76. Marianela Schebel

  Hi there! I’m at work browsing your blog from my new iphone! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Carry on the fantastic work!

 77. big gain

  Thank you for your blog article. Really Cool.
  stock market

 78. physio melbourne

  Major thankies for the article post.Much thanks again. Cool.
  physio melbourne

 79. garcinia cambogia 1300

  I value the article post.Really thank you! Will read on…
  garcinia cambogia ratings

 80. Natalia

  Hi my family member! I wish to say that this article is amazing, great written and come with approximately all important infos.
  I’d like to see more posts like this .

 81. Kathlene

  I really like your blog.. very nice colors & theme.
  Did you design this website yourself or did
  you hire someone to do it for you? Plz reply as I’m looking to construct my own blog and
  would like to know where u got this from. thank you

 82. Tammie Jumalon

  Hello would you mind letting me know which hosting company you’re utilizing? I’ve loaded your blog in 3 different browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you recommend a good web hosting provider at a honest price? Kudos, I appreciate it!

 83. Marna Worden

  I was curious if you ever thought of changing the structure of your blog? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or two images. Maybe you could space it out better?

 84. Muriel Golub  

  great site love the content

 85. Makeda Rymer  

  great site love the content

 86. Jerry Tsuji  

  nice blog site you have got, will most likely come back again

 87. Creola Gullage

  Good site! I really love how it is simple on my eyes and the data are well written. I’m wondering how I could be notified when a new post has been made. I have subscribed to your RSS feed which must do the trick! Have a great day!

 88. CPyQx

  254854 845720This is a excellent blog, would you be involved in doing an interview about just how you designed it? If so e-mail me! 281221

 89. fiverrr23Jz

  Very informative article post.Really looking forward to read more. Really Great.
  fiverrr23Jz

 90. luxury steam showers for sale

  nice blog page site you possess, will certainly arrive back again

 91. aqualusso steam shower

  great content on this page , truly helpful

 92. Anonim

  Wow, awesome blog layout! How long have you been blogging for?you make blogging look easy. The overall look of your website is magnificent, as well as the content!

 93. steam shower tub

  Adore this blogging site, amazing work

 94. steam sauna shower

  nice blog page site you possess, will certainly arrive back again

 95. steam shower enclosures

  genuinely excellent blog website absolutely love the suggestions in this article

 96. luxury steam showers for sale

  Adore this blogging site, amazing work

 97. home steam shower cabin

  amazing blog site site you have got, will certainly come again

 98. steam shower enclosures

  Truly Love this blogging site, good work

 99. steam shower enclosures

  amazing blog site site you have got, will certainly come again

 100. steam shower systems

  genuinely excellent blog website absolutely love the suggestions in this article

 101. steam shower spare parts

  seriously marvelous blog website truly enjoy the content on this page

 102. steam sauna shower

  Adore this blogging site, amazing work

 103. steam shower cubicles

  nice blog site you have got, will most likely come back again

 104. steam shower

  seriously fantastic blog site absolutely love the suggestions on this site

 105. steam shower

  totally excellent blog site truly love the suggestions on this page

 106. million hits secret bonus

  It really is rare to find a specialist in whom you might have some faith. In the world today, nobody definitely cares about showing others the way out in this issue. How blessed I am to have found a really wonderful website as this. It is really people like you that make a real difference in this world through the ideas they talk about.

 107. million hits secret bonus

  I can’t thank you sufficiently for the discussions on your web-site. I know you set a lot of time and effort into these and really hope you know how deeply I appreciate it. I hope I can do the identical thing for someone else sooner or later.

 108. corner steam shower

  Adore this blogging site, amazing work

 109. steam shower

  genuinely excellent blog website absolutely love the suggestions in this article

 110. million hits secret bonus

  I simply wanted to let you know how much we appreciate every little thing you’ve provided to help increase the value of the lives of folks in this subject material. Through your own articles, I’ve really gone through just an amateur to a professional in the area. It truly is truly a gratitude to your endeavours. Thanks

 111. steam shower whirlpool

  totally excellent blog site truly love the suggestions on this page

 112. the lovely dragon

  I love you.

 113. Colors

  They saw his nature only if he must say that you must be cute. The prettiest writings are the book for which you reads a lot around this lives. Please produce intense writings! Bright Lightning.

 114. Eggs And Toast

  Your nature landed on the one bristol ct restaurant and must massage that they will be lovely. Your journal is the book that he reads a lot above her lives. You have to create electric updates. Thanks so much.

 115. Blasts

  Your writing are the readings for which she winks at within your planet. I want you to produce intense addons! Blasts! The nature discovered the mega tect while we must have tell you which they can be smileful.

 116. Pilotet

  Whats up! I simply want to give a huge thumbs up for the good information you’ve here on this post. I will likely be coming again to your blog for extra soon.

 117. Senzet

  I cannot thank you enough for the blog. Really Great.

 118. Buddy Krauskopf

  I actually am Mumbai Escorts Independent female I am aware very properly what actually clients needs. Mumbai Escorts are skilled Female know how to seduce and satisfy the men with close actual physical encounter.

 119. Indian Hair Los Angeles

  even more things about it!

 120. makemytrip coupons

  This really is amazingly valid stage as raised throughout the web-site. Appreciate speaking about in the vicinity of.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>